Teamspeak 3 Server Kirala

Üstün DDOS Koruması ve Uygun Fiyatıyla..
10TL 1 Aylık
20TL 2 Aylık
25TL 3 Aylık
50TL 6 Aylık
100TL 1 Yıllık

TS3 Paket #1

  • 512 Kişilik Kapasite
  • %100 DDOS Koruması
  • Tüm Sürümler Girebilir
  • Blacklist Hatalarına SON
  • Gelişmiş Web Panel
  • Günlük Otomatik Yedekleme
  • Ücretsiz .TS3.LA DNS Hizmeti
  • Mobil Ödeme İmkanı
  • Programsız TS3 Hakkı(WebTS3)

DDOS atakalara karşı serverim korunuyormu?

Bu soruya cevabımız tabii ki evet. Sunucularımızın tamamı Layer 3 ve 4 koruması ve yazılımsal koruma ile hergün onlarca atağa karşı koyuyor ve sizlere hiç bir şey hissettirmeden ts3 serverinizi 7/24 güvende tutuyor.

Teamspeak 3 serverlerinde son bir kaç yıldır patlan bu sorunu tamamen ortadan kaldırdırk. İstediğiniz teamspeak sürümüyle serverlerimize kolayca bağlanabilir kesintisiz muhabbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Biz nofey olarak numerik hafıza sistemine karşıyız. Örneğin: 123.231.213.123:9987 şeklindeki bu IP adresini kullanıların hafızasında tutmasına gerek kalmadan dns.ts3.la ile direkt olarak serverinize bağlanma avantajı sunuyoruz.

Programsız TS3: Teamspeak 3 uygulamasını indirmeden tamamen web tarayıcısı üzerinden servere bağlanabileceğiniz bir sistemdir. Avantajları saymakla bitmez. Örneğin CS 1.6 Serverleri için bir oyuncuyu tsye çekmek istediğinizde karşılaşılan problemlerin tümünü ortadan kaldırmaktadır.

Mobil ödeme ile en düşük komisyon oranıyla anında serverinizi kiralayabilirsiniz. %25 komisyon oranı ve piyasanın en uygun fiyatı ile ts3 serverinizi anında satın alabilirsiniz.

Otomatik yedekleme serverinizin o anki yetkilerini ve kanallarını kayıt edip, panelinizde bulunan yedekler sayfasına eklenir. Bu sayede olası sorunlarda hiç bir kayıp'a uğramadan serverinizin yedeğini kurabilirsiniz.

Teamspeak 3 Server Kirala

Teamspeak 3, sunucular üzerinden kullanıcıların birbiriyle gerek yazılı gerek sesli olarak iletişime geçebildiği bir sisteme sahiptir. Kullanıcılar, kurulan sunuculara katılarak bu sunucu içerisinde yer alan kişilerle iletişim kurabildiği gibi, kişiler kendi sunucularını da kurabilmektedir.
Sunucular içerisinde yer alan sayısız oda sayesinde, çeşitli amaçlarla iletişim kuran kişiler bu odalara ayrılabilmekte ve rahatça iletişim kurabilmektedir. Ancak TeamSpeak kullanıcılarının sunucu kurabilmesi için belirli bir aylık ücret ödemesi gerekirken, oldukça cüzi bir miktar ödeyerek kişiler kendi sunucularını kurabilmekte, bunu da Teamspeak 3 server kirala hizmeti ile gerçekleştirebilmektedir. Bir server kurarak kendi topluluğunu oluşturmak ve bu sunucu içerisinde ister şifreli bir şekilde yalnızca belirli kişileri kabul ederek ister şifresiz bir şekilde sunucunun kapasitesi kadar kullanıcıyı sunucuya kabul edebilmektedir.
Özellikle bir topluluğa sahip olmak isteyen kişiler, bunun için Teamspeak 3 server satın al hizmeti ile çeşitli özelliklere ve imkanlara sahip bir server sahibi olabilmekte, aylık olarak ödenen cüzi bir ücret ile dilediği süre boyunca bu sunucunun açık kalmasını sağlayabilmektedir.

Teamspeak 3 Server Özellikleri

Teamspeak 3 server kiralama hizmeti sunan sitemiz, bizleri tercih eden sizlere en harika özelliklerle server hizmeti verirken, aynı zamanda piyasadaki en uygun fiyatlı sunucu kiralama hizmeti sayesinde çok kolay bir şekilde kendi sunucunuza sahip olabilmenizi sağlayabilmektedir.
Sitemizi ziyaret ederek sizler için sunduğumuz paket/paketleri Teamspeak 3 server kirala sekmesi üzerinden görüntüleyebilir, Mobil Ödeme imkanımız sayesinde çok kısa bir sürede ve en güvenilir şekilde server kiralayabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz Teamspeak 3 server özellikleri şöyledir;

TS3 Server Kurma

TS3 kullanıcıları, kendilerine ait bir server kurabilmek için ne yapmaları gerektiğini oldukça merak etmekte ve araştırmaktadır.
Gerekli adımlar doğru bir şekilde takip edildiği takdirde kişiler çok basit bir şekilde TS3 server kurma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Ancak bu hususta TS3 programının hangi işletim sisteminde kullanıldığına göre server kurma aşamaları değişiklik göstermektedir. Özellikle en çok tercih edilen Windows üzerinden TS server kurma adımlarından bahsetmek gerekirse bu adımlar şöyledir;
Windows üzerinde TS3 server kurma;

• İlk olarak TeamSpeak 3 server indirin ve indirdiğiniz dosyaları RAR içerisinden bir dizine çıkartın.
• Ardından çıkarılan TS3 server dosyalarını açın ve ts3server.exe adlı kurucuyu çalıştırarak TeamSpeak 3 server kurulumunu aktif hale getirin.
• Son olarak kurucu tarafından tamamen hazır ve kullanılabilir hale getirilen serverprogramı ile TeamSpeak 3 ile bağlanma gerçekleştirin ve TS3 server bağlantısını yaparak server kurulumunu tamamlayın.