Counter-Strike 1.6 Full İndir

İnce yapılmış ayarlar ile CS 1.6 oynamanın keyfine varın.

Tıkla İndir

Dosyanız indikten sonra setup dosyasını çalıştırın ve kurulum adımlarını izleyerek yükleme işlemini tamamlayın.

CS 1.6 Setup Dosyası Hakkında

Standard setup wizard ile paketlenmiş, 239MB boyutunda ve Türkçe arayüz ile basit kurulum fırsatı. Setup içeriği ise oyun, bot ve dil dosyalarından oluşmaktadır.

Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. İnce yapılmış rate ve fps ayarları sayesinde sabit 100 FPS ile paket kaybı olmadan gönül rahatlığıyla oyununuzu oynayabilirsiniz.

Windows'un tüm sürümleriyle tamamen uyumlu çalışan bu setup'u sorunsuz tek tıkla kurabilirsiniz. 64bit ve 32bit sorunları, yönetici giriş izni ve lisans isteme problemi giderilmiştir.

İnternetsiz tabiki oynayabilirsiniz. Gelişmiş bot yönetim sistemi ile istediğiniz kadar bot atabilir, botların zorluk seviyesini "H" ile açılan menüden kolayca yapabilirsiniz.

Counter-Strike 1.6 Setup dosyamız avira ve avast gibi dünya lideri virs tarayıcı programları dahil 66 virüs tarayıcısı tarafından taranmış ve 0 risk ile güvenlidir onayı almıştır.

Bu paket sxe'nin tüm sürümlerini desteklemektedir. İlk olarak SXE'yi ardından CS 1.6'yı başlatmanız halinde hiç bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde oyununuza dahil olabilirsiniz.