CS 1.6 indir

İnce yapılmış ayarlar ile CS 1.6 indirin ve counter-strike 1.6 oynamanın keyfine varın.

Tıkla İndir

Dosyanız indikten sonra setup dosyasını çalıştırın ve kurulum adımlarını izleyerek yükleme işlemini tamamlayın.

CS 1.6 indir, setup Dosyası Hakkında

Standard setup wizard ile paketlenmiş CS 1.6 indir dosyasının içeriği oyun motoru, bot ve dil dosyalarından oluşmaktadır. 239MB boyutunda, Türkçe kurulum menüsü ile basit ve ücretsiz CS 1.6 kurulumu yapın. CS 1.6 Download

Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. İnce yapılmış rate ve fps ayarları sayesinde sabit 100 FPS ile paket kaybı olmadan gönül rahatlığıyla oyununuzu oynayabilirsiniz.

Windows'un tüm sürümleriyle tamamen uyumlu çalışan bu setup'u sorunsuz tek tıkla kurabilirsiniz. 64bit ve 32bit sorunları, yönetici giriş izni ve lisans isteme problemi giderilmiştir.

İnternetsiz tabiki oynayabilirsiniz. Gelişmiş bot yönetim sistemi ile istediğiniz kadar bot atabilir, botların zorluk seviyesini "H" ile açılan menüden kolayca yapabilirsiniz.

Counter-Strike 1.6 Setup dosyamız avira ve avast gibi dünya lideri virs tarayıcı programları dahil 66 virüs tarayıcısı tarafından taranmış ve 0 risk ile güvenlidir onayı almıştır.

Bu paket sxe'nin tüm sürümlerini desteklemektedir. İlk olarak SXE'yi ardından CS 1.6'yı başlatmanız halinde hiç bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde oyununuza dahil olabilirsiniz.

CS 1.6 İndir, Full ve Ücretsiz

Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayımlanan FPS türündeki bir oyun olan Counter-Strike 1.6, serinin dördüncü oyunu olarak 2000 yılında yayınlanmış, yayınlandığı yıldan bu yana da FPS türünün efsanelerinden biri olmuştur.

Bu efsaneyi tekrardan yaşatmak, bir dönemin internet kafelere akın etmesine sebep olan bu oyunu ister offline ister online olarak oynamak isteyen kişiler, Counter-Strike 1.6 Full İndir ile bu oyunu kolayca bilgisayarlarına indirip kurabilmektedir.

Kişiler, site içerisinden bu oyunun setup dosyasını oldukça kolay bir şekilde ve kısa bir sürede indirerek, oyunu bilgisayarına kurup CS 1.6 heyecanına ortak olabilmektedir. Özellikle günümüzde CS 1.6 serverları ile hala daha önemli bir kitleye sahip olan bu oyun ile rekabetçi bir aksiyona girebilirsiniz.

Rakip takımı yok etmek, rehineleri kurtarmak veya bombayı çözmek için hazır olun. Counter Strike’ı hemen indirerek bu efsane oyunu oynayabilirsiniz.


Counter-Strike 1.6 Nasıl İndirilir?

cs 1.6 indir nasıl indirilir? Sorusu, bu oyunu bilgisayarlarına indirerek hemen oynamak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. İndirmesi son derece basit olan bu oyunu şu adımlar ile çok kısa bir sürede indirebilir ve kurabilirsiniz;


• İlk olarak, CS 1.6 indir sekmesine girerek bulabilir, sayfa içerisinde yer alan indirme kısmına tıklayarak oyunu indireceğiniz bağlantıya gidebilirsiniz.
• Ardından tamamen güvenli bir şekilde 250.86 MB boyutundaki CS Setup dosyasını bilgisayara çok kısa bir sürede indirebilirsiniz.
• Setup dosyasını indirdikten sonra Wizard paketi içerisinde yer alan tüm dosyaları bilgisayara çıkartmanız gerekmektedir.
• Daha sonra bu dosyalar arasında yer alan CS 1.6Setup kurulum dosyasına tıklayarak Türkçe kurulum adımlarını takip ederek hiç zorlanmadan bilgisayarınıza CS 1.6 kurabilirsiniz.

Tüm bu adımları uygulayarak, ince yapılmış ayarlar ile CS 1.6’nın keyfine doyasıya varabilir, fullversiyon olduğu için serverlara dilerseniz İP adresi ekleyerek dilerseniz server listesi programı yükleyerek ulaşabilir, hem online hem offline olarak bu efsaneyi yaşatabilirsiniz.


CS 1.6 Oyna

Terörist ve anti-teröristlerden oluşan iki takımın birbirini yok etmeye çalıştığı, oyun dünyasının en popüler ve en sevilen efsanelerinden biri olan Counter Strike 1.6, zamanında tüm dünyayı kasıp kavurmuş bir oyun olarak, özellikle FPS oyun türünün en önemli yapımlarından biri olarak adını tarihe yazmıştır.

Geçmişte gençlik yıllarında bu oyunu oynamayan hemen hemen kimse kalmamış, internet kafeler dolup taşmış, evdeki bilgisayarlara ilk yüklenen oyun olmuştur. Her ne kadar 23 yıllık bir oyun olsa da yarattığı etki sayesinde, hala daha oyun severler tarafından çok sevilmekte ve hatırı sayılır bir kitle tarafından oynanmaktadır.

Counter Strike 1.6 oyna için bu oyunu sitemiz üzerinden hemen indirebilir, dilerseniz botlara karşı offline olarak dilerseniz serverlar ile online olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Boyut olarak oldukça küçük olan bu oyunu dakikalar içerisinde kurup aksiyona katılabilirsiniz.