Teamspeak 3 İndir

TS3 Yeni veya Eski Sürüm İndirin.
TS3 Yeni Sürüm Tıkla İndir

Dosyanız indikten sonra setup dosyasını çalıştırın ve kurulum adımlarını izleyerek teamspeak 3 yükleme işlemini tamamlayın.

Teamspeak Hakkında (Wikipedia)

TeamSpeak telefon görüşmesi yapar gibi internet üzerinden kanaldaki diğer kullanıcılarla sohbet etme imkânı veren aynı zamanda bir çok işletim sistemini destekleyen VoIP türü bir sesli iletişim yazılımıdır. Her kullanıcının katılıp sohbet edeceği şifreli ve şifresiz sunucular bulunur. Kullanıcılar genellikle mikrofonlu kulaklık takarak birbirleriyle iletişim kurarlar. TeamSpeak'in öncelikli hedef kitlesi, çok oyunculu oyun oynayan takımlardır. Bu tür oyunlarda iletişim büyük önem taşır. Çok oyunculu oyunlarda sesli iletişim, klavye ile iletişime göre çok daha etkilidir.

Programsız TS3 kullanımı tamamen ücretsizdir. Kullanmanız için tek yapmanız gereken https://web.ts3.la sitesine giriş yapıp bağlanmak istediğiniz servere giriş yapmaktır. Buradan indireceğiniz teamspeak 3 sürümü en güncel sürümdür, program ile giriş yaparken hata ile karşılaşmak istemiyorsanız sizde hızlı bir şekilde, aylık 10TL'ye https://ts3.la sitesinden teamspeak 3 serveri kiralayabilirsiniz.