Teamspeak 3 İndir

TS3 Yeni veya Eski Sürüm İndirin.

TS3 Yeni Sürüm Tıkla İndir

Dosyanız indikten sonra setup dosyasını çalıştırın ve kurulum adımlarını izleyerek teamspeak 3 yükleme işlemini tamamlayın.

Teamspeak 3 İndir

TeamSpeak 3 veya kısaltılmış şekliyle TS3, VoIP türü bir toplu sesli iletişim programı olarak, kişilerin kurduğu sunucular ile veya kurulmuş olan sunuculara katılarak sunucunun içerisinde yer alan odalarda sesli bir şekilde iletişim kurulabilmesini sağlayan ve günümüzde oldukça popüler olan bir programdır.

Özellikle online oyun oynayan kişiler veya topluluklar tarafından tercih edilen bu programı kullanmak isteyen kişiler, Teamspeak 3 indir ile oldukça kolay bir şekilde ve çok kısa bir sürede bu uygulamayı indirebilmektedir. Kurulumu da son derece basit olan bu yazılımı kurduktan sonra kişiler, programı açarak sol üstte yer alan kısımdan bağlanmak istedikleri sunucu IP adresini yazarak bu sunucuya kolayca giriş yapabilmektedir.

Özellikle hedef kitlesi online yani çok oyunculu oyunlar oynayan topluluklar olan bu program, kişilerin oyun esnasında birbirleriyle en iyi şekilde iletişim kurabilmeleri adına geliştirilmiş, bu sayede takım oyunlarında takımların birbirleriyle en iyi şekilde anlaşarak verimli bir şekilde oyunu oynayabilmeleri sağlanmaktadır.

TeamSpeak 3’de bir sunucuya sahip olabilmek için belirli bir ücret karşılığında server kiralanması gerekmekte, bununla birlikte bu serverler herkese açık olabildiği gibi şifreli de olabilmektedir. Bu da özellikle sunucusuna herkesin girmesini istemeyen kurucuların yalnızca kendi çevresi ile bu sunucuyu kullanabilmesine olanak tanımaktadır.

Özellikle Counter Strike oyuncularının en çok tercih ettiği iletişim programı olarak, profesyonel oyuncular tarafından da oldukça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Büyük topluluklar oluşturularak kişiler hem keyifli sohbetler edebilmekte hem de birlikte oyuna girerek oyun içerisinde sesli iletişim kurarak oyunlarını oynayabilmektedir.

Teamspeak 3 nasıl indirilir?

Teamspeak 3 nasıl indirilir? Sorusu, günümüzde en popüler toplu sesli iletişim programlarından biri olan TeamSpeak 3’ü indirmek ve bu program ile oynadığı oyunlarda takımı ile iletişim kurmak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

TeamSpeak indir butonu ile kişiler, yönlendirildikleri indirme sayfası üzerinden bu programın setup dosyasını RAR şeklinde indirebilmektedir. Tarayıcı üzerinden az boyutlu bir dosya olması sayesinde dakikalar içerisinde inen bu setup dosyalarını RAR’dan çıkartarak “Setup” dosyasına tıklayıp hemen bilgisayarlarına kuruluma geçebilmektedir.

Kurulum aşamasında program otomatik olarak adımlar için destek olduğu için kişiler dakikalar içerisinde bu programa sahip olabilmektedir. TeamSpeak 3 için sitemiz sizlere full sürüm program kurulumunu sunmaktadır.

TeamSpeak 3 Eski Sürüm İndir

TeamSpeak 3 için kişiler, hem yeni sürümünü hem de eski sürümünü indirebilmekte, özellikle eski sürüm kullanmak isteyen kişiler, bu program için TeamSpeak 3 eski sürüm indir seçeneği aramaktadır.

Özellikle çeşitli nedenlerle yeni sürümü kullanmak istemeyen kişiler, TeamSpeak 3 eski sürüm indirerek bu toplu sesli iletişim programından yararlanabilmektedir.

Tıpkı yeni sürümde olduğu gibi eski sürümde de aynı indirme ve kurulum aşamaları ile bu programı kişiler bilgisayarına kurabilmektedir.