Counter-Strike 1.6 Server Kirala

Mobil Ödeme ve Uygun Fiyat Garantisiyle.
30TL 1 Aylık
60TL 2 Aylık
75TL 3 Aylık
150TL 6 Aylık
250TL 1 Yıllık

CS 1.6 Paket #1

 • 32 Kişilik
 • Fullmod Server
 • %100 DDOS Koruması
 • WebFTP Gelişmiş Panel
 • Hile Koruma Sistemi
 • FastDL Hızlı İndirme
 • %99.99 Anlık UpTime
 • Ücretsiz DNS
 • Alt Kullanıcı Oluşturma
 • VAC Koruması
 • Uygun Fiyat Garantisi
 • 7/24 Teknik Destek
 • Ücretsiz Oyuncu Yönlendirme

Mobil Ödeme ile Server Kiralayabilirmiyim?

Mobil ödemelerde çok düşük komisyonlara server kiralayabilirsiniz. %25'lik bir komisyon ile dilediğiniz zaman counter-strike 1.6 serveri kiralayın. (%25 Komisyon = 10TL bakiye için 12.5TL ödeme)

Gelişmiş panel sayesinde yüksek düzeyde erişim haklarına sahip olacaksınız. Dilediğiniz zaman serverinize kabul edilebilir tüm dosyaları düzenleyebilir, dosya yükleyebilir, silebilirsiniz. Artık yönetim sizde.

Kesinlikle hayır. 1-125 Server arasında istediğiniz şekilde, istediğiniz modu kurabilirsiniz. CSYıldızı size böyle bir kısıtlama sunmaz. Kişiler serverlerini dilediği gibi yönetme hakkına sahiptir.

Tüm serverler için tabii bir kısıtlama mevcuttur. Ama bu kısıtlama diğer firmalara oranla daha yüksek özelliklidir. Bunun nedeni örneğin; A serverinin çok fazla CPU tüketebilecek pluginler kurup diğer serverlere oranla daha çok CPU tüketmesi bu serverleride etkileyecektir. Böyle bir haksızlık durumuna düşülmemesi için bu tarz bir sınırlama getirilmiştir.

Yönlendirme hizmetimiz tamamen ücretsizdir ve bütün serverlere sağlanmaktadır. 10 dakikada bir çalışan bu sistemin çalışma prensibi şöyledir; A serveri 31 kişi olduğu zaman giriş yapan başka bir kullanıcıya server dolu şeklinde hata verip kicklemeye yerine sistemde uzun süredir doluluk oranı düşük olan servere yönlendirilir.

Yüksek hat kapasitesi ve yüksek koruması sayesinde oyuncularınız gönül rahatlığıyla oyun oynamanın keyfini çıkarabilir. Tüm counter-strike serverleri yüksek hat ile beslenmektedir. Aynı zamanda çeşitli DDOS ataklara karşı layer ve sanal koruma yazılımıyla her sayine koruma altındadır.

Counter-Strike 1.6 Server Kirala

Counter-Strike 1.6 server kirala hizmeti, CS 1.6 oyuncularının gerek arkadaşları gerek diğer CS oyuncuları ile birlikte online olarak oynayabilecekleri bir server kiralama imkanı sunmakta, kişiler bu serverları kiralayarak 1 aylık süre boyunca serverlarında diledikleri gibi vakit geçirebilmektedir.

Son derece hızlı ve kolay bir şekilde yararlanılabilen bu hizmet, özellikle diğer sunucularda oyun oynamak istemeyen veya istediği serverı bulamayan kişilerin yanı sıra, toplu olarak arkadaşları ile birlikte en rahat ve kesintisiz şekilde onlineCS 1.6 oynamak isteyen kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Özellikle kiralanacak bu serverlar için kişilerin tercih edebileceği pek çok farklı paket seçeneği bulunurken, farklı özelliklere ve imkanlara sahip serverlar son derece uygun fiyatlarla kiralanabilmektedir.

Kusursuz bir server arzulayan kişiler için bu server kiralama hizmetleri içerisinde hem önemli güvenlik önlemleri hem de oyun deneyimi açısından pek çok seçenek bulunabilmektedir.

Counter-Strike 1.6 Server Kirala Özellikleri

Counter-Strike 1.6’da bir server kiralamak ve bu kiralama süresi boyunca gerek arkadaşları ile gerek rastgele oyuncular ile onlineın tadını çıkarmak isteyen kişiler için server kiralama hizmeti veren siteler, çeşitli özellikler ve imkanlar sunabilmektedir.

Sitemiz tarafından sizlere en uygun fiyatlarla ve en kapsamlı şekilde sunulan server kiralama hizmetimiz içerisinde yeni nesil Counter-Strike 1.6 serverlerin tüm özellikleri bulunmaktadır.


Counter-Strike 1.6 Server Kiralama Nasıl Yapılır?

Counter-Strike 1.6 server kiralama nasıl yapılır? Sorusu, kendisi için bir server kiralamak isteyen kişiler tarafından bu kiralama sürecinin nasıl gerçekleşeceği hususunda cevabı en çok merak edilen ve en çok sorulan sorulardan biridir.

Counter-Strike 1.6 server kiralama, son derece hızlı bir şekilde ve hiç zorlanmadan gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle güvenilir ve profesyonel bir site tercih edildiği takdirde kişiler, kiralamak istedikleri server için güvenilir bir ödeme yöntemi/yöntemleri ile kolayca aylık bir server sahibi olabilmektedir.

Bunun için ilk olarak siteye üye olan kişiler, ardından tercih etmek istedikleri paketi seçerek satın alma işlemine geçebilmektedir. Burada da sunulan ödeme yöntemi veya yöntemlerinden biri tercih edilerek kişiler, sitede hesaplarına bakiye yüklemesi yapabilmekte ve hemen ardından seçtikleri İP adresi ve paketi güvenle satın alabilmektedir.

Bu server kiralama satın alımı gerçekleştikten hemen sonra kişiler serverlarını kullanmaya ve ister arkadaşları ister diğer oyuncular ile Counter Strike Onlineheyecanını yaşamaya başlayabilmektedir. En uygun fiyatlarla en güvenilir server kiralama hizmeti veren sitemizi tercih ederek kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.